Uygulamalarımızı Görün
Cloud Factory Yazılım şirketi olarak yaptığımız mobil uygulamalar

İletişim
İstanbul Üniversitesi Avcılar
Kampüsü Entertech Kat:2 Numara:203
info@cloudfactory.com.tr
0212 854 0027
Sosyal Medya

Cloud Factory Yazılım

Web Tasarım

İnternet insanların haberleri birinci elden takip ettiği yer haline geldi. Büyük haber ajanslarından tutun da bireysel açılmış haber sitelerine kadar birçok seçenek bulabilirsiniz. Haber kaynakları için artık web siteniz olmalı demekten ziyade diğer haber sitelerini nasıl geçebilirsiniz, internet sitenize nasıl daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz bunları yazacağım. Haber Web Tasarım çalışması olmayan bir gazete, dergi artık devamlılığını sürdüremez.

Haber Web Tasarım çalışmanız kesinlikle bir haber sitesine uygun olmalı. Haber Web Tasarım yaptırırken bu konuda uzman kişilerden destek almalısınız. Haber Web Tasarım çalışmanız ilk aşamasından başlayarak SEO kurallarına uygun olarak kurulmalı ve tasarlanmalı. Haber web siteniz Google ve Yandex arama motorlarıyla aynı dili konuşmalı. Haber Web Tasarım ile sitenizin kurulumu, tasarımı girdiğiniz içerikler ne kadar özgünse web siteniz Google, Yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkar. Haber Web Tasarım çalışmanız Explorer, Yandex, Chrome gibi bütün tarayıcı sitelerde açılabilmeli. Haber Web tasarım çalışmanız bütün tarayıcılara uygun olarak kurulmalı. Web sitenizin tasarımında ise hazır sitelerden kaçmanızı öneririm. Bazı kişiler fiyat olarak daha uygun olduğu için sizi hazır web sitesi şablonu kullanmaya ikna edebilir. Hazır web sitesi sizin ileriki dönemde daha çok para harcamanıza neden olabilirHazır şablon sitelerin hepsi birbirine benzer Google arama motoru bir süre sonra sitenizi diğer sitlerle aynı olduğunu düşünerek sitenizi görmezden gelmeye başlar ve gün geçtikçe Google arama motorunda geri düşmeye başlarsınız. Kısacası internet haber siteniz daha kurulum aşamasındayken yapılan çalışmalarla bile Google arama motorunda üst sıralarda çıkabilir.

Haber Web Tasarım çalışmanız için ikinci en önemli etken özgün içerik girmektir. Haberleri bir yerden bulup kopyala yapıştırmak yerine kendi cümlelerinizle yeniden yorumlayarak yazmanız zaman alsa da Google arama motorunda kısa zamanda üst sıralarda çıkmanızı sağlayacaktır. Bu kadar çok haber internet sitesi olan bir yapıda en önemlisi Google, Yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmaktır. İnsanlar son dakika haberlerine, ilgilisini çeken haberleri Google arama motorundan aratacaklar ve karşılarına çıkan ilk haber web sitesine tıklayacaklardır. Haber Web Tasarım çalışmanızla sitenize ziyaretçi çekmeniz Google, Yandex gibi arama motorlarında ilk sayfalarda hatta en başta çıkmanıza bağlıdır. Haber Web Tasarım çalışmanız Google arama motorunda ilk sayfalarda çıkması için ücretsiz yapabileceğiniz tek şey özgün yazılar yazarak Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde özgün ve güncel haberlerinizi paylaşarak duyulmasını sağlayabilirsiniz. Paylaşımlarınızı yaparken dikkat çeken başlıklar kullanırsanız web sitenizi daha çok kişinin ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe