Uygulamalarımızı Görün
Cloud Factory Yazılım şirketi olarak yaptığımız mobil uygulamalar

İletişim
İstanbul Üniversitesi Avcılar
Kampüsü Entertech Kat:2 Numara:203
info@cloudfactory.com.tr
0212 854 0027
Sosyal Medya

Cloud Factory Yazılım

Mobil Uygulama

Güvenlik ve akıllı bina teknolojilerinin sergilendiği ISAF Akıllı Çözümler Fuarı’nda Cloud Factory’nin geliştirdiği NoQey Akıllı Kilit Sistemi yoğun ilgi gördü.

Cloud Factory ezber bozan bir akıllı kilit sistemi hayata geçirdi. Her dairenin kapısına uygun olarak tasarlanan NoQey akıllı kilit sistemi ile anahtarsız güvenli bir yaşam sizi bekliyor.

Anahtar kaybetmeye ve aramaya son veren NoQey akıllı kilit sistemi, 7/24 anlık destek sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Kapı açmanın kolay yolu NoQey akıllı kilit sistemi yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından rağbet görüyor.

Android, IOS ve Apple Watch cihazlarına indirilebilen NoQey uygulaması aynı zamanda Google asistan, Siri ve Alexa gibi dijital asistanlarla da uyumlu olarak çalışıyor.

Birkaç saniyede kolayca monte edilebilen NoQey akıllı kilit sistemi, kapınızı tek dokunuşla açıp kapatmanızı sağlıyor. Ayrıca NoQey, anlık hareket kontrolü sistemiyle kapıdan geçiş yapan kullanıcıları ve anahtarlı girişleri anlık olarak bildiriyor.

Kullanıcı yönetim sistemi, açık ve koyu tema seçenekleri, özelleştirilebilir kullanıcı profiline sahip kişisel ayarların kullanıcılar tarafından seçilebildiği NoQey sistemi yüksek güvenlik teknolojisinde bankalarla yarışıyor.

Gece uyuduğunuzda otomatik kilitleme gibi kullanıcı tarafından kişiselleştirilebilir zamanlı kapı kilitlemesi gibi donanımlara sahip NoQey evin iç tarafına takılan bir cihaz yardımıyla çalışıyor. Bu cihaz 4 adet kalem pil ile çalışırken pil yüzdesi de NoQey mobil uygulaması üzerinden kontrol edilebiliyor.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe